PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

VARTŲ AUTOMATIKA

Vartų automatika

Tai automatizuota vartų valdymo sistema, susidedanti iš vartų, variklio, pavarų, valdymo bloko ir nuotolinio valdymo pultelio rinkinio, kurio pagalba saugiai ir patogiai pateksite į kiemo, namų, įstaigos ar kitą teritoriją. Turėdami šią vartų automatika, nuotoliniu valdymo pulteliu neišlipdami iš automobilio arba neišeidami iš namų atidarysite ir uždarysite kiemo, garažo ar kitus vartus. Vartus galima valdyti per atstumą, tad kol privažiuosite prie vartų, jie jau bus atsidarę. Pamirškite visus rūpesčius ir nepatogumus atidarinėdami ir uždarinėdami vartus rankiniu būdu!
Bendrovė „Vestora“ siūlo Jums bene plačiausią šių sistemų asortimentą Lietuvoje. Savo produktų krepšelyje turime produktus, pritaikytus visų tipų vartams:
– stumdomiems (arba kitaip vadinamiems slankiojantiems);
– varstomiems;
– garažo (arba pakeliamiems).

Vartų automatika

                                             STUMDOMŲ VARTŲ AUTOMATIKA KAINOS

                                             VARSTOMŲ VARTŲ AUTOMATIKA KAINOS

                                             GARAŽO VARTŲ AUTOMATIKA KAINOS

Mūsų kvalifikuoti specialistai pasiūlys Jūsų objektui (namui, kiemui, garažui, biurui, įstaigai, sandėliui, kitos komercinės paskirties pastatui ar teritorijai, ir kt.) optimaliausią vartų automatiką atitinkančia Jūsų poreikius bei galimybes, parinks techniškai tinkamą pagal vartų dydį, svorį ir konstrukciją, teisingai ir kokybiškai ją sumontuos ir patars kaip ją eksploatuoti, kad sistema Jums tarnautų ilgai ir nepriekaištingai. Kai viename objekte yra daugiau nei vieneri vartai, mes galime pasiūlyti Jums individualius integruotus sprendimus. Tokiu atveju keli objekto vartai yra sujungiami į bendrą sistemą ir valdomi vienu universaliu pulteliu, pavyzdžiui kiemo ir garažo vartai. Mūsų siūlomi produktai yra apsaugoti nuo elektros tiekimo sutrikimų. Sistemoje yra numatytas avarinis atidarymas. Taip pat galime pasiūlyti ir eksploatacijos priežiūros bei remonto paslaugas, nepriklausomai nuo to, ar sistemą pirkote mūsų įmonėje ar kitur.
Mūsų bendrovė atstovauja tik kokybiškų, modernių ir funkcionalių produktų, skirtų tiek komerciniam, tiek buitiniam vartojimui, vartų automatikos gamintojus: BFT, CAME, NICE, HORMANN. Visi gamintojai yra kilę iš Italijos, Prancuzijos, Vokietijos, vykdo veiklą daugelyje pasaulio šalių jau daugiau nei 20 metų, šiandien yra gerai žinomi visame pasaulyje kaip savo srities profesionalai, gaminantys produktus, tinkančius tiek mažiems namų ūkiams, tiek dideliems pramoniniams objektams. Mūsų siūlomų gamintojų produktai yra patikimi, ilgaamžiai, pritaikyti veikti įvairiausiomis oro sąlygomis (šaltyje, drėgmėje, karštyje, esant lijundrai ir kt.), pasižymi ergonomiškumu ir paprastumu naudoti. Visiems mūsų parduodamiems produktams yra taikoma gamintojo garantija, siekianti iki 36 mėnesių.

Pastebėtina, kad automatizuota vartų valdymo sistema ne tik suteikia komforto, bet ir suteikia privatumo. Turint šią sistemą, pro vartus negalės patekti joks pašalinis asmuo. Be to vartai yra neabejotina jūsų namo, kiemo, biuro ar kito objekto eksterjero dalis, papuošianti Jūsų erdvę.

Mes rūpinamės Jūsų saugumu ir komfortu.

 

VIRŠUS