PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

Apie kelio užtvarus (šlagbaumus)


Kelio užtvarai (šlagbaumai) yra skirti kontroliuoti įvažiavimus/išvažiavimus bei tinkamai valdyti ir nukreipti autotransporto priemonių srautus prie pramoninių, viešosios paskirties ar pramoginių objektų. Per daugelį kompetentingos veiklos metų, UAB „Vestora“ yra sukaupusi vertingos patirties ne tik įrengiant kelio užtvarus (šlagbaumus), bet ir projektuojant tinkamas įvažiavimo/išvažiavimo, transporto priemonių srauto valdymo ir kontrolės sistemas pagal kliento nustatytus poreikius.
Projektuojame ir įrengiame įvairaus tipo kelio užtvarus, nuo pačių paprasčiausių, skirtų nedidelės gyvenvietės įvažiavimo/išvažiavimo kontrolei iki profesionalių instaliavimo kompetencijų ir įrenginių reikalaujančių stambių transporto įmonių ar kitų, didelę transporto priemonių judėjimo apkrovą patiriančių objektų.
Kelio užtvarai šlagbaumaiKelio užtvarai (šlagbaumai) kainos
Kreipkitės į mus ir mes Jums patarsime visais kelio užtvarų (šlagbaumų) projektavimo, įrengimo klausimais, kad ir kokie sudėtingi ar paprasti jie bebūtų. Kartu su Jumis detaliai išanalizuosime Jūsų poreikį ir optimaliai parinksime tinkamiausias įrenginio funkcijas.

Detaliai išanalizuosime visas kelio užtvaro (šlagbaumo) sudėtines dalis, tokias kaip:

  • karties ilgį
  • kelio užtvaro uždarymo ir atidarymo greitį
  • užtvaro anti-prispaudimo, sulėtinimo funkcijų būtinybę
  • švyturėlių ar kitų įspėjamųjų priemonių integravimą
  • GSM valdiklių, kortelių skaitytuvų, indukcinių kilpų, foto elementų įdiegimą bei poreikį tokias priemones įdiegti.

Prekiaujame tik laiko patikrinta ir kokybiška įranga, kuri ne tik puikiai atliks jei patikėtas funkcijas bei bus ilgaamžė, tačiau ir estetiškai tinkanti prie aplinkos.
Esame tikri šio darbo ekspertai, todėl į kiekvieną naują projektą įdedame maksimalias pastangas ir kompetentingas žinias. Patikėkite mums savo problemas susijusias su įvažiavimų ar išvažiavimų kontrole, transporto priemonių srauto reguliavimu ir visas kitas, kur Jūsų manymu yra reikalingas ar gali būti reikalingi kelio užtvarai (šlagbaumai) ir mes padėsime Jums jas išspręsti greitai ir kompetentingai.
Vykdote verslo ar privačią veiklą specifinėse vietose, tokiose kaip: požeminiai garažai, daugiaaukštės parkavimo aikštelės ir kitose vietose, kur patalpų aukštis yra ženkliai mažesnis už kelio, kurį Jums reikia kontroliuoti ilgį? Patikėkite tokių komplikuotų situacijų sprendimą UAB „Vestora“ ilgametę darbo patirtį turintiems specialistams ir mes rasime racionaliausią sprendimą bet kokioje, kartais net ir beviltiškai atrodančioje situacijoje.
Itin sėkmingas bendradarbiavimas su verslo organizacijomis ir privačių valdų savininkais, suteikė mūsų personalui progą atskleisti žinias ir sugebėjimus atlikti užsakymas laiku ir kokybiškai. Todėl, jei ieškote kelio užtvaro (šlagbaumo) savo privačiai ar verslo organizacijai, neatidėliodami kreipkitės nurodytais kontaktais. Neapsiriksite pasitikėdami tikrais savo vykdomos veiklos profesionalais ir tokiu būtų sutaupydami tiek laiko, tiek finansinių išteklių.

Mes rūpinamės Jūsų saugumu ir komfortu.

VIRŠUS